Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Srdce.estranky.cz | Propagujte i svojí stránku

Podpořte tyhle stránky

Pokud se vám náš nápad líbí , a chcete nás podpořit , umístěte prosím na své stránky odkaz , ikonu nebo proužek propagující tyto stránky . Naleznete zde také veškeré informace potřebné k navázání vzájemné spolupráce . Pokud chcete podpořit realizaci vašeho vlastního projektu zašlete nám stručný popis projektu a vaší představu o způsobu naší podpory . Pokud nás váš projekt zaujme , určitě jej rádi podpoříme . PODPOŘTE NÁS DĚKUJEME .

Finančně

Předem děkujeme za jakkékoli finanční dary . Své přízpěvky posílejte formou sms nebo na ůčet . Jak na to vám pomůže přiložený obrázek pod tímto textem .

Obrazek

Textem

     www.SRDCE.estranky.cz  Romantika pro všechny , sms o lásce , sms na dobrou noc , sms na dobré ráno , sms vyznání lásky ,sms odpusť , sms stýskací , sms srandovní , sms rozchod , sms smutné , sms roztoužené , sms svatý valentýn , sms narozeniny , sms svátek , sms vánoční , sms velikonoční , sms Mikulášské ,
sms Vánoční , sms Novoroční , Celkem asi 3000 sms , každý den přibývají další a další , nové a nové .

Banner 88x31

     Obrazek

Banner 120x60

     Obrazek

Banner 125x125

     Obrazek

Banner 468x60

     Obrazek    

Obrazek

Instant messengery

Nemáte své webové stránky a přesto by jste nás chtěli podpořit ..?? Určitě máte ve svém počítači nainstalovaný ICQ , SKYPA . Máte tam fůru přátel ... pošlete jim odkaz na naše stránky i těm co jsou offline . a jak by to mělo vypadat ..?? Nějak takhle ..!!!

www.srdce.estranky.cz  Romantika pro všechny , sms o lásce , sms na dobrou noc , sms na dobré ráno , sms vyznání lásky , sms odpusť , sms stýskací , sms srandovní , sms rozchod , sms smutné , sms roztoužené , sms svatý valentýn , sms narozeniny , sms svátek , sms vánoční , sms velikonoční , sms Mikulášské , sms Vánoční , sms Novoroční , sms kesvatbě , sms k narození ďítěte . Celkem asi 3000 sms , každý den přibývají další a další , nové a nové .

Jestli se vám naše stránky líbí určitě o nich dejte vědět svým kamarádům a kamarádkám.Použijte tento formulářek.Vaše Jméno - Sem napíšete vaše jméno.Kamárád(ův)ky e-mail - Sem napíšete email kamarádky nebo kamaráda.Tento formulářek můžete posílat kolikrát chcete.

PODPOŘTE NÁS DĚKUJEME

sms vánoce, sms vánoční, sms k vánocům, sms o vánocích, smsky vánoce, smsky vánoční, smsky k vánocům, smsky o vánocích, smska vánoce, smska vánoční, smska k vánocům, smska o vánocích, esemeska vánoce, esemeska vánoční, esemeska k vánocům, esemeska o vánocích, esemesky vánoce, esemesky vánoční, esemesky k vánocům, esemesky o vánocích, přání vánoce, přání vánoční, přání k vánocům, přání o vánocích, přáníčka vánoce, přáníčka vánoční, přáníčka k vánocům, přáníčka o vánocích, blahopřání vánoce, blahopřání vánoční, blahopřání k vánocům, blahopřání o vánocích, blahopřáníčka vánoce, blahopřáníčka vánoční, blahopřáníčka k vánocům, blahopřáníčka o vánocích, sms vianoce, sms vianočné, sms k Vianociam, sms o vianociach, smsky vianoce, smsky vianočné, smsky k vianociam, smsky o vianociach, SMSka vianoce, SMSka vianočné, SMSka k vianociam, SMSka o vianociach, esemeska vianoce, esemeska vánoční, esemeska k vianociam, esemeska o vianociach, esemesky vianoce, esemesky vianočné, esemesky k vianociam, esemesky o vianociach, priania vianoce, priania vianočné, prianie k Vianociam, priania o vianociach, priania vianoce, priania vianočné, priania k vianociam, priania o vianociach, blahoželania vianoce, blahoželania vianočné, blahoželania k Vianociam, blahoželanie o vianociach, blahopřáníčka vianoce, blahopřáníčka vianočné, blahopřáníčka k vianociam, blahopřáníčka o vianociach,